Grupa

Sort-Bet Sp. z o.o. prowadzi działalność biznesową w ramach kilku podstawowych segmentów, oferujących określone produkty i usługi adresowane do konkretnych grup Klientów. Sposób podziału obszarów biznesowych zapewnia spójność z modelem zarządzania sprzedażą i oferowania Klientom kompleksowej oferty produktowej, obejmującej kompleksowe wykonawstwo w zakresie projektowania maszyn, urządzeń oraz instalacji przemysłowych.

W ostatnim czasie dołączyliśmy do Grupy Kapitałowej T4B, która to z ogromnym powodzeniem funkcjonuje na rynku w Polsce już od 15 lat, obejmując swoją działalnością takie branże jak energetyka zawodowa, telekomunikacja, automatyka budynkowa i technologia inżynierii środowiska. Nasza obecność w gronie członków Grupy T4B znacząco umacnia pozycję firmy oraz otwiera przed spółką nowe możliwości stabilnego i zrównoważonego rozwoju.

group

  • T4B  Sp. z o.o. (Technology for Business) zajmuje się opracowywaniem koncepcji, projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych, telekomunikacyjnych, elektronicznych oraz automatyki i instalacji elektrycznych.
  • IPP Sp. z o.o. (Idea Projekt Produkt) jest producentem i dystrybutorem rozwiązań informatyczno-elektronicznych. Główny obszar działalności informatycznej to tworzenie oprogramowania dedykowanego i bazy danych oraz usługi outsoursingu procesów biznesowych. Ponadto, firma konstruuje na zlecenia urządzenia elektroniczne, opracowane pod indywidualne potrzeby biznesowe.
  • T4B Budownictwo Sp. z o.o.  powstała w połowie 2015 roku. Główny obszar działalności tej spółki to budownictwo ogólne. Firma realizuje także projekty z zakresu budownictwa inżynieryjnego, ekologicznego, hydrotechnicznego i energetycznego.
  • T4B Ekotechnologie Sp. z o.o. to zespół specjalistów z różnych dziedzin – od doświadczonych handlowców po inżynierów o wysokich kwalifikacjach. Oferuje szeroką gamę usług doradczych zarówno w zakresie technologii jak i wsparcia handlowego. Spółka wspiera inwestycje i projekty w dziedzinie ochrony środowiska i energetyki odnawialnej nie tylko na etapie wyboru technologii, ale także przy realizacji inwestycji.

Dzięki poczynionym inwestycjom, możemy zaoferować swoim Klientom szerokie spectrum prac skierowanych dla wielu branż przemysłowych, gwarantując przy tym bezkonkurencyjność w zakresie precyzji i jakości wykonania każdego zlecenia. Nasze możliwości produkcyjne są w tym momencie bardzo zaawansowane a nowoczesny i bogaty park maszynowy jest w stanie przyjąć stosowanie najbardziej rygorystycznych reżimów technologicznych.