Budowa zakładów

Nasza firma z sukcesami realizuje kontrakty i inwestycje w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dla wielu przedsiębiorstw związanych z szeroko rozumianą branżą przemysłową a każde powierzone nam zlecenie wykonujemy solidnie i terminowo.


Sofia's second waste plant (organic waste plant, waste to energy plant, composting, incineration, landfill, recycling, windrow composting) from the outside.


Gwarantujemy Państwu profesjonalne zaprojektowanie zakładów przemysłowych, ich budowę oraz ostateczne dostarczenie Państwu określonej technologii procesów technologicznych związanych z produkcją betonu, przetwarzaniem i recyklingiem odpadów wraz z kompleksową dostawą niezbędnych maszyn i urządzeń, będących częścią składową konkretnej instalacji technologicznej, która staje się – lub w przyszłości może się stać – przedmiotem  Państwa inwestycji.


 


Oferujemy projekty i dostawę urządzeń prototypowych oraz nietypowych, wykonanych zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta. Dostarczane przez nas urządzenia wykonywane są na podstawie opracowanej przez nas dokumentacji w naszym zakładzie. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu na arenie międzynarodowej, jesteśmy w stanie spełnić Państwa indywidualne wymagania i zrealizować każdy, nawet najbardziej zaawansowany i nietypowy projekt. Jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania na każdym etapie współpracy, począwszy od prac projektowych i wykonawczych, poprzez doradztwo, konsulting, nadzór technologiczny, końcowe odbiory – a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.