Przetwarzanie osadów


Odwodnione osady ściekowe są produktem ubocznym powstałym w procesie oczyszczania ścieków komunalnych i innych ścieków o zbliżonym składzie. Po odpowiedniej obróbce, która wyeliminuje zagrożenie dla środowiska, mogą być wykorzystywane w rolnictwie lub rekultywacji gruntów.


aerial view of sewage treatment plant in wroclaw city in Poland


Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz montażu urządzeń technologicznych, znajdujących swoje zastosowanie w instalacjach do unieszkodliwiania ustabilizowanych osadów ściekowych. Produkujemy instalacje w wersjach mobilnych jak również w wersjach stacjonarnych. Wielkość oraz konfigurację urządzeń wchodzących w skład oferowanych przez nas instalacji zawsze dobieramy indywidualnie wg. potrzeb klienta.


Industrial scene with a modern waste water treatment plant


W skład oferowanych przez nas instalacji wchodzą m.in. takie urządzenia jak: Systemy transportu osadów (podajniki ślimakowe i taśmowe), systemy transportu popiołów/wapna, układy dozujące substraty, mieszarki/granulatory, elektroniczne układy wagowe, zbiorniki na substraty, układy automatyki i sterowania, systemy transportu gotowego produktu oraz inne wg indywidualnych potrzeb.